Server GG-ON.IDLE.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Server GG-ON.IDLE.RO

Dedicated Server CStrike 1.6
 
AcasaAcasa  ConectareConectare  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GameTracker  
Va multumim ca ati intrat pe forumul nostru!!!
Pentru ADMINE -- asteptam cererire vostre de admin pe forum! O zi buna
Moderatori: DuVaN & Tanaka & Kent^8
gG | ClaN we waiting!!!

 

 BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)

In jos 
+9
[LTP]S3z@r
honda93
Admin
pTa
Diego
Tanaka
sorinel
kEnt^8
DuVaN
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)   BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 9:22 am

Cica la Auschwit sunt prinsi niste tigani ce lucrasera in Resita la nu stiu ce fabrica smechera, care polua de ti se innegreau pupilele... Le fac nemtii procesul si ii baga in camera de gazare impreuna cu alti zeci de evrei. Dau drumu la gaz; dupa 40 min intra un comandant... Deschide usa, se uita in camera si ii vede pe tigani jucand carti pe mormanu' de evrei.
Hitleristu: - Ce faceti ba?
Tiganii: - Inchide usa in p***a matii ca iese gazu!
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)   BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 9:24 am

Cica statea un tigan cu "consoarta" lui pe margine patului si se spargeau in poante. Zice tiganu':
- Tiganco, te-am ars! Ce sta sub pat si incepe cu "U".
- Nu stiu ba, tigane...
- Un papuc fa, proasto...
Sta tiganca, sa gandeste si zice:
- Tigane, te-am ars ! Ce sta sub pat si incepe cu "H" ?
- Nu stiu, fa !
- Halt papuc, ba !
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)   BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 9:26 am

Noaptea, tiganu si tiganca, intr-o lumina chioara...dormeau.
Pe la 3, tiganca se trezeste si incepe sa se holbeze pe perete.
Dupa cateva minute incepe sa-l ghionteasca pe tigan...
-tigane, tigane... scoala ba mancatia-s...
-Ce vrei fa, ca te tai, sa-nebunesc?
-Scoala ba, traitiar ma-ta?
-Fa te disec sa fac parnaie...
-Scoala ba, n-auzi...
-Zi fa, ce-i ?!?
-Ba tigane, pe perete acolo, sub icoana, e un gandac?
-Da' ce-ai vrea fa sa fie... un Rembrandt?
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)   BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 9:35 am

Sa vezi mancati-as, stateam asa, pe la 4 dimineata, pe marginea lacului si, nimic. Vine ora 10, nimic mancati-as. Si m-am ofticat si dau sa plec acasa. Cum sa stai tu asa 4 ore pe balta si sa nu prinzi nimic?
Si cum dadeam sa plec, batu al mai mare i se duce pluta la fund. Trag din rasputeri, ma chinui, ma tavalesc si cand scot animalu' din balta, era un pestisor auriu. Zic:
-Ptiu, lepadate-r sufletu sa te lepede. Si-l arunc in balta. Plec acasa. Cand ajung acasa vad 3 mertane la poarta, coliba era acu un palat cu geamuri termopan si cu turle pentru fiecare puradel mancati-as. Intru-in palat, o strig pe Piranda si o intreb ce-i cu astea. Ea nu stia nimic. Si atunci ma gandesc eu ca e de la pestisorul auriu. Eu, baiat bun, ma duc cu o galeata de rame la pestisor. Ajung acolo, le arunc in apa si, iese pestisorul:
-Ce-s astea, mancati-as? ma intreaba el.
- Rame pentru palat si mertan fratemiu.
Si uite atunci se dete de trei ori peste cap si se transforma in minora, honorata instanta.
Sus In jos
Tanaka
Capitan
Capitan
Tanaka


Numarul mesajelor : 379
Data de inscriere : 21/03/2009

BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)   BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 10:24 am

Tari bancurile diego ....imi place de tine ........tineo tot asa ....bafta
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)   BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Icon_minitimeVin Apr 10, 2009 11:08 pm

He He He !!!!Este ziua leului. Mare petrecere, leul le spune animalelor sa aduca drept cadou ceva carne. Cine nu aduce carne il va bate cu p**a pe spinare.
Vine lupul cu un miel. Leul ii multumeste.
Vulpea aduce o gaina si primeste multumiri.
Iepurasul apare cu un morcov. Il ia leul si incepe sa-l bata cu p**a pe spinare. Iepurasul se tavalea de ras. Il intreaba leul de ce rade cand el il bate cu p**a pe spinare la care iepurasul raspunde: vine ariciul cu un mar
Sus In jos
Tanaka
Capitan
Capitan
Tanaka


Numarul mesajelor : 379
Data de inscriere : 21/03/2009

BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)   BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Icon_minitimeLun Apr 20, 2009 6:01 pm

tare diego Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)   BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :) - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos
 
BANCURI VS Povesti funny din viata vostra :)
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server GG-ON.IDLE.RO :: DiscuTii LibeRe :: Discutii-
Mergi direct la: