Server GG-ON.IDLE.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Server GG-ON.IDLE.RO

Dedicated Server CStrike 1.6
 
AcasaAcasa  ConectareConectare  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GameTracker  
Va multumim ca ati intrat pe forumul nostru!!!
Pentru ADMINE -- asteptam cererire vostre de admin pe forum! O zi buna
Moderatori: DuVaN & Tanaka & Kent^8
gG | ClaN we waiting!!!

 

 asa ceva nu se poate !!!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

asa ceva nu se poate !!!!! Empty
MesajSubiect: asa ceva nu se poate !!!!!   asa ceva nu se poate !!!!! Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:39 pm

Ma nene lasati'o in p*** goala .... da chiar asa .... cum a lasat duvan server'u gata a si cazut .... se vede ma cat de mult va intereseza de acest serv Wink .... BV VOUA .... Wink .... unde sunteti ma smecherii pzd ? ca vb intrun ca o sa tineti serv .... da de cateva zile pl oameni pe el .... deschis nu prea l'am vazut ... da ce sange facem aici !? am zis si eu ca am nevoie de redirect ... v'a durut undeva sa il dati si voi Wink ... bv voua ma baieti ... mai si ziceti ca sunteti in stare sa tinetei serv asta Wink .... !!!!



MARE PACAT Wink !!!!
Sus In jos
=CyBeR=
Plutonier
Plutonier
=CyBeR=


Numarul mesajelor : 100
Varsta : 35
Localizare : BUCURESTY
Data de inscriere : 22/03/2009

asa ceva nu se poate !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: asa ceva nu se poate !!!!!   asa ceva nu se poate !!!!! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 9:58 am

1.) frate pe o parte ai dreptate de cand il are ala sa dus de rapa
2.) asta nu inseamna ca tre sa vb urat
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

asa ceva nu se poate !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: asa ceva nu se poate !!!!!   asa ceva nu se poate !!!!! Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 10:38 am

ba nu te mai baga cu mn in seama Wink .... traitiar familia ta ... nu am treaba cu tn Wink ... am treaba cu fast Wink !!!vb urat ... vb pe propia rasp Wink ... imi iau eu avertisment Wink ... deci ..... !!!!
Sus In jos
Tanaka
Capitan
Capitan
Tanaka


Numarul mesajelor : 379
Data de inscriere : 21/03/2009

asa ceva nu se poate !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: asa ceva nu se poate !!!!!   asa ceva nu se poate !!!!! Icon_minitimeLun Apr 20, 2009 5:57 pm

gata baieti .........o sa vb cu fast sa vad ce face cu sv ......si cu redirectul lam facut dar nu am mai apucat sal tr.......ca am plecat .......scuze
Sus In jos
Continut sponsorizat





asa ceva nu se poate !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: asa ceva nu se poate !!!!!   asa ceva nu se poate !!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
asa ceva nu se poate !!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ceva frumos :)) !!!
» as vrea sa propun si eu ceva !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server GG-ON.IDLE.RO :: DiscuTii LibeRe :: Discutii-
Mergi direct la: