Server GG-ON.IDLE.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Server GG-ON.IDLE.RO

Dedicated Server CStrike 1.6
 
AcasaAcasa  ConectareConectare  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GameTracker  
Va multumim ca ati intrat pe forumul nostru!!!
Pentru ADMINE -- asteptam cererire vostre de admin pe forum! O zi buna
Moderatori: DuVaN & Tanaka & Kent^8
gG | ClaN we waiting!!!

 

 Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....

In jos 
+3
pTa
Tanaka
DuVaN
7 participanți
AutorMesaj
DuVaN
BIG - BOSS
BIG - BOSS
DuVaN


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 8:56 pm

Uite ce am gasit in loguri.......

03/03/2009 17:58:55 [HLGUARD 1.8] -> ALE-CS<92.82.196.169> on fy_snow <24 hours ban>
03/03/2009 21:16:15 [HLGUARD 1.8] -> kEnt^8<92.83.8.225> on de_westwood

Kent....ti-am zis ca nu merg cfg-urile...nu mai incerca.....apari de multe ori....
ALE-CS .... nici nu mai am cuvinte.... cod ca admin?

Nesimtit mai e..... Va rog .....sa fie ultima data cand mai vad un admin in loguri la detectati.....


Fara CFG-uri considerate cod frate.... sau deloc....eu cum pot juca fara?
Sus In jos
http://www.ggon.forumgratuit.ro
Tanaka
Capitan
Capitan
Tanaka


Numarul mesajelor : 379
Data de inscriere : 21/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 9:20 pm

Mah s mor eu ce admini neseriosi
Bah fratilor trezitiva la realitate voi trebe sa scapati de codati nu sa ii adunati
Nush in cine sa ai incredere din admini astia .....
Sus In jos
pTa
Sergent
Sergent
pTa


Numarul mesajelor : 163
Data de inscriere : 21/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: sa nu mai vad de astea   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 9:30 pm

Neutral nici nu ma gandeam k pot sa vad asa ceva....nu mai stiu ce sa zic....p o parte imi e:| p o parte imi vine sa rad
Sus In jos
scR
Sergent
Sergent
scR


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 22/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 9:33 pm

Smile)si io am cfg mah...da nu`mi apare nik...da astia ce fel de cfg au.....Neutral ?
Sus In jos
DuVaN
BIG - BOSS
BIG - BOSS
DuVaN


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 10:31 pm

pai sunt cfg-uri care nu sunt considerate coduri.....
depinde ce scrii in cfg.....modificari ale tintei ale sariturilor, altele sunt ca sa iti dea mai greu HS, altele sunt pt speed ....si tot asa.... dar sunt de fapt niste coade....

altele sunt doar pt miscarea mai usoara in cs....si cateva binduri pe taste...aste sunt ok...

dar vad ca baietii si-o iau in cap......sincer...e penal..si nu ma asteptam...
Sus In jos
http://www.ggon.forumgratuit.ro
scR
Sergent
Sergent
scR


Numarul mesajelor : 149
Varsta : 32
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 22/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 10:45 pm

Bah sper ca io nam nik si ca e bun cfg.....daca apare acolo ceva te rog zimi si rezolv;) da nam avuth probleme pana acum......e cfg persoal...Neutral facut de mn
Sus In jos
kEnt^8

kEnt^8


Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 22/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:19 pm

bha veRe eu nu poTh bah sa jOc fara cFg ..
joc infeCt rau de tot:|

bag p**a
Sus In jos
=CyBeR=
Plutonier
Plutonier
=CyBeR=


Numarul mesajelor : 100
Varsta : 35
Localizare : BUCURESTY
Data de inscriere : 22/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:23 pm

corbule eu tiam zis mai de multe ori ca la alecs intra cu cod
u nu mai crezut de chent nustiu dar de alecs eu tiam zis problema mea e ca nu stau sa caut dovezi daca ma crezi bine daca nu iarasi bine sincer nu stiu nush ce fac dar mereu se intampla asa eu nici o data nu jok cu cod si daca nu ma crezi poti sa ma urmaresti sau sami faci demo si o sa te convingy
Sus In jos
DuVaN
BIG - BOSS
BIG - BOSS
DuVaN


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:31 pm

nu e nevoie man.....am incredere....

sper ca alecs sa fie singurul care a facut asta....
Sus In jos
http://www.ggon.forumgratuit.ro
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:59 pm

sincer sa fiu ... recunosc ... aceiasi problema am avut'o si eu .... foloseam cfg facut de cnv ...care mi'a modificat tinta .... am luat ban ... mi s'a scos ... si acum folososesc unul normal ... doar cu cateva bind'uri pe taste Wink ....si nu stiu dc am impresia ca ale-cs ... a scapat odata de mn ca nu a dat pozele ... si cred ca dasta nu a mai intrat deloc pe serv ... X( ....
Sus In jos
Tanaka
Capitan
Capitan
Tanaka


Numarul mesajelor : 379
Data de inscriere : 21/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 2:21 pm

Bah kent daca teai invatzat cu cfg este mai greu sa te dezveti ..
Eu nu pot sa zic ca joc bn si joc fara cfg asa ca inceraca si uh sa scapi de cfg ....
Mai bn joci mai rau si corect decat sa joci bn si codat ....
Treaba ta dar nu este bn pt tine si in primul rand ce exemplu iau ceilalti de la tine ..
Iti zic eu unul deloc bun asa ca rezolva cat mai repede problema ....

bafta ...avem nevoie de uh asa cum esti uh ..
Sus In jos
pTa
Sergent
Sergent
pTa


Numarul mesajelor : 163
Data de inscriere : 21/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: sa nu mai vad de astea   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 4:14 pm

are dreptate tanaka....nici eu nu am cfg si din astea si recun k joc prost sincer nu stiu...da nu mie rusine de asta asa suntem toti pana capatam experienta
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 1:52 am

da ... aveti dreptate ... kent noi te cun .... si stim ca nu ai face asa cv .... dar ... la noi nu e problema ... da ce invata si altii ... si Sad ....
Sus In jos
kEnt^8

kEnt^8


Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 22/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 10:22 pm

o sa inCerc sa jOc si fara cfG..:-<
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 11:41 pm

ms bro Wink .... tre sa dam un exmplu bun si la altii care vor intra Wink .....
Sus In jos
Tanaka
Capitan
Capitan
Tanaka


Numarul mesajelor : 379
Data de inscriere : 21/03/2009

Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 12:08 pm

Asa kentane ce draq nu neai dezamagit pe cson sa nu o faci nici akuma Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Empty
MesajSubiect: Re: Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....   Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini.... Icon_minitime

Sus In jos
 
Sa nu mai vad de astea.....sunteti admini....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Iml cer scuze pentru zilele astea
» important:Admini
» Pentru Toti Admini
» important admini
» IMPORTANT PT ADMINI!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server GG-ON.IDLE.RO :: gg-on.idle.ro -- Gun Game :: AnunTuri SerVer-
Mergi direct la: