Server GG-ON.IDLE.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Server GG-ON.IDLE.RO

Dedicated Server CStrike 1.6
 
AcasaAcasa  ConectareConectare  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  GameTracker  
Va multumim ca ati intrat pe forumul nostru!!!
Pentru ADMINE -- asteptam cererire vostre de admin pe forum! O zi buna
Moderatori: DuVaN & Tanaka & Kent^8
gG | ClaN we waiting!!!

 

 Salutare GG-ON....

In jos 
+5
Diego
sorinel
honda93
Tanaka
DuVaN
9 participanți
AutorMesaj
DuVaN
BIG - BOSS
BIG - BOSS
DuVaN


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 6:37 pm

Va salut ....


Sunt vechiul COrbul .... actualul DuVaN .... sper ca sa fiti alaturi de mine si sa punem pe picioare atat gg-on-ul...cat si, in viitor, un alt server mod normal....
Incercam, folosindu-ne de experienta si evitand pe viitor povestea prin care am trecut cu cs-on-ul, sa facem un nou server mod normal...pe care sa il ridicam si sa il promovam treptat ... de aceea am nevoie si de ajutorul vostru...atat adminii cat si restul care se vor perinda, in timp, pe forumul nostru....

As vrea sa incercati sa va intelegeti si sa lucrati cu drag impreuna ... chiar puteti lua un exemplu de la fostii admini de pe cs-on ... (de care sincer ma bucur ca sunt alturi de mine...) , si sa continuam ca o comunitate....

V-am pupat ... cheers cheers cheers
Sus In jos
http://www.ggon.forumgratuit.ro
Tanaka
Capitan
Capitan
Tanaka


Numarul mesajelor : 379
Data de inscriere : 21/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 6:46 pm

DuVan (Corbule) eu sunt alaturi de tine si voi fi alaturi....asa ca nu-ti fa probleme ....si sunt sincer ca nu numa eu sunt alaturi de tine si restul asa ca cu succes inainte ......si pote pe viitor facem un sv mod normal.....dar sper sa nu se intample cu el ca si cu cs-on ........cu tupeu ininte




v-am tzucat Wink
Sus In jos
honda93
Sergent
Sergent
honda93


Numarul mesajelor : 152
Data de inscriere : 22/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 9:52 pm

Corbule sunt alaturi d tine si d toti membri SERVERULUI!Very Happy UREZ MULT SUCCES TUTUROR!
Sus In jos
sorinel
Sergent
Sergent
sorinel


Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localizare : iasi
Data de inscriere : 21/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 10:54 pm

si eu o sa fiu alturi de tine pana la moarte:).sper sa avem mai intai grija de gg si dupa asta sa putem face un server normal;)
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 9:54 am

da corbule ..... ai si sprijinul meu Wink ..... toti te vom ajuta sa ridicam si alt serv ... sa il tinem si pe asta .... ptr ca se merita !!!!
Sus In jos
pTa
Sergent
Sergent
pTa


Numarul mesajelor : 163
Data de inscriere : 21/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: salutare gg-on   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 10:12 am

corbule sa ne tinem de asta potzin sa il punem la punct cat si cat....si dupa mai vedem ce facem;)Razz
Sus In jos
DuVaN
BIG - BOSS
BIG - BOSS
DuVaN


Numarul mesajelor : 175
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 1:55 pm

pai normal....

nu o sa mai patim ca cu cs-onu
Sus In jos
http://www.ggon.forumgratuit.ro
Tanaka
Capitan
Capitan
Tanaka


Numarul mesajelor : 379
Data de inscriere : 21/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 2:06 pm

asa da punem pe picioare gg-onul si ne mai gandim Razz:P
Sus In jos
cristi




Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 21/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: aaa   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 7:41 pm

e buna ideea cu serveru normal...numai ca modul asta de joc gungame e chiar fain...pana la serveru asta nici nu stiam ca exista asa ceva si chiar e beton.multa actiune si mai putina vorbarie.cred ca e exact ce ne trebe noua...Smile eu zic tot ianinte si sa ne tina Dumnezeu obiceiu Wink
Sus In jos
=CyBeR=
Plutonier
Plutonier
=CyBeR=


Numarul mesajelor : 100
Varsta : 35
Localizare : BUCURESTY
Data de inscriere : 22/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:34 pm

bun asa frate poti sa te bazezi si pe mine corbule vb sincer daca e ceva zimi,, app ai sa facem si un clan
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:55 pm

cu cine faci u clan cyber ? ... lumea mai munceste mai e cu scl ... Sad .... e greu sa mai tii un clan acum Sad .... da poate cine stie .... nu e rea idea !!!
Sus In jos
kEnt^8

kEnt^8


Numarul mesajelor : 38
Data de inscriere : 22/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:58 pm

facem bUh
da maI statzI shi voI ...voI nu va gandItzi kt muncEshte corBu sa tzIna un sV si sa maI lucreze si La forum..
sincer nu stiu..
nu e asHa ushorr..
Sus In jos
Tanaka
Capitan
Capitan
Tanaka


Numarul mesajelor : 379
Data de inscriere : 21/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 2:24 pm

Asa zic si eu Kent este greu si pt el ..mai are si omul treaba lui ,serviciu si poate vrea sa aiba si el timp liber ...ganditiva si la alti nu numai la voi .....lasati viitorul si traiti prezentul Razz:P
Sus In jos
Diego
Locotenent
Locotenent
Diego


Numarul mesajelor : 227
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/03/2009

Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 1:54 am

nu este ushor .... si facultate si munca Sad ... stiu si eu cum e ... primu an la fac...mai si muncesc ... si nu stiu .... e destul de dificil .... dar .. totusi ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutare GG-ON.... Empty
MesajSubiect: Re: Salutare GG-ON....   Salutare GG-ON.... Icon_minitime

Sus In jos
 
Salutare GG-ON....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salutare !!!!!
» salutare...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Server GG-ON.IDLE.RO :: gg-on.idle.ro -- Gun Game :: AnunTuri SerVer-
Mergi direct la: